Aplikace wish

Wish je mezinárodní služba internetového tržiště, kde najdete velké množství nabídek od různých obchodníků. Na rozdíl od klasických e-shopů, které v České republice znáte, však není jen v podobě internetové stránky. Kromě ní nabízí svým zákazníkům přístup do obchodu i přes mobilní aplikaci.

Díky tomu můžete mít Wish při ruce, ať jste kdekoliv. Používáním aplikace získáte i jiné výhody a my vám nyní prozradíme jaké.

Internetové stránky

Základním a pro většinu uživatelů i prvním prostředím, se kterým se u internetového tržiště Wish setkali, je právě webová stránka. Nakupování přes ni probíhá jako v každém jiném e-shopu. Po přístupu na adresu wish.com se vám otevře obchod a vy se můžete směle pustit do nakupování. Z prohlížeče se můžete přihlásit, ať už jste na jakémkoliv počítači. Webovou formu lze plnohodnotně používat a mnohým uživatelům vyhovuje. Můžete však také zkusit mobilní aplikaci, kterou Wish pro své zákazníky připravil.

Mobilní aplikace

Na rozdíl od většiny českých e-shopů však Wish nabízí ještě jedno nákupní prostředí, jež ocení zejména mladší generace a tím je mobilní aplikace. Díky ní mohou mít majitelé chytrého zařízení svůj oblíbený obchod kdykoliv po ruce. Aplikaci najdete pod názvem „Wish – nakupování je zábava“. Je dostupná pro operační systém:

  • Android
  • iOS

Aplikace je vzhledově i obsluhou velice podobná webové stránce, proto ji zvládne bez obtíží každý. Ovládání je intuitivní a celkově přehledné. Samozřejmostí je, že i aplikace, stejně jako webová stránka, po vás bude chtít přihlášení a také s vámi bude bez obtíží komunikovat v češtině. Suma sumárum, aplikace je stejně jako e-shop na internetu vhodná i pro laiky. Pokud se zahraničními tržišti začínáte, je toto ideální volba. „Wish – nakupování je zábava“ ani její instalace nepřinášejí žádné překážky. Jediné, na co je třeba myslet je fakt, že u aplikace i u internetového obchodu potřebujete pro uskutečnění objednávky připojení k internetu.

V čem je aplikace lepší?

Kromě toho, že přes mobil můžete mít přístup k Wish úplně odkudkoliv, nabízí aplikace „Wish – nakupování je zábava“ v porovnání s webovou stránkou ještě další nezanedbatelné výhody. To, co uživatelům ihned udělá radost, je přehlednost. Pokud se vám zdá e-shop wish.com poněkud zmatený, určitě oceníte jeho provedení pro mobilní zařízení. To je značně jednodušší a intuitivně snáze ovladatelné. K přehlednosti také patří snadno dostupné záložky v aplikaci, mezi které patří například „upozornění“, jež vám předem ohlašuje nadcházející novinky a slevy. Můžete tak dopředu plánovat nákupy a získat zboží ještě levněji. Lepší a přehlednější prostředí se týká i odměn, kde dobře vidíte vaše získané body za přihlašování, uskutečněné nákupy i napsané recenze. Tyto body se dají proměnit na další zajímavé slevy.