Výběr zboží na Wish

Po dokončení registrace se můžete ihned vrhnout do prohlížení obchodu. Na Wish však najdete obrovské množství nabídek různorodého zboží. Říkáte si teď „jak se v něm mám vůbec vyznat?“ S tím vám pomůžeme a poradíme vám, jak najít inspirační a zajímavé výrobky i přesně to, po čem se momentálně poohlížíte.

Systém vyhledávání je velmi jednoduchý a intuitivní.

Sortiment na Wish

Po zobrazení hlavní stránky wish.com se někomu může zdát obchod na první pohled nepřehledný a někomu dokonce, že má malou nabídku sortimentu. O opaku se však přesvědčíte, když se do systému hlouběji ponoříte. Najdete zde miliony nabídek prakticky tříděných do kategorií. Prohlížet zboží můžete na Wish.com hned několika způsoby:

  • Přes hlavní náhodnou nabídku
  • Vyhledáváním zboží
  • Přes kategorie

Vždy myslete na to, že obchod je zaměřený především na módu. Například technické vychytávky nebo potřeby pro domácí mazlíčky zde také najdete, ale ne v tak rozsáhlé míře. Pokud chcete znova najít již zobrazené produkty, je tu historie prohlíženého zboží. Odkaz na ni najdete v záložce „nedávno shlédnuté“. Oblíbené zboží, u kterého víte, že se k němu budete chtít vracet i za delší čas, si označte symbolem srdíčka a přidáním do wishlistu.

kategorie výrobků na wish.com

Hlavní nabídka

Po otevření Wish se vám jako první zobrazí produkty, které by se vám mohli líbit. Obvykle se jedná o sortiment, který by mohl svojí atraktivitou a také cenou oslovit velké množství zákazníků. Pokaždé najdete jinou nabídku, tudíž pokud chcete jen brouzdat náhodným zbožím a prohlížet si, jaké by se vám mohlo líbit, je toto ideální možnost. Pro aktualizaci a zobrazení nových produktů stačí jen znovu načíst stránku – to provedete například pomocí klávesy F5.

 

Vyhledávání

Opakem náhodného brouzdání po wish.com je situace, kdy hledáte produkt, o kterém máte jasnou představu. K tomu zde slouží vyhledávání. Pokud byste například sháněli dámské tričko s dlouhým rukávem, zadejte tuto specifikaci do horního políčka a klikněte na „hledat“. Výsledky vyhledávání jsou velice přibližné a občas se stane, že se vám zobrazí i zboží, které příliš neodpovídá vašemu požadavku (v našem případě například pánská móda, krátký rukáv či jiná barva). Obchod ale nabízí velké množství zboží, takže pokud budete listovat dolů, budou se vám zobrazovat pořád další produkty a určitě si vyberete. Vyhledávání je možné provádět v češtině i v angličtině, ale anglické výsledky bývají dle zkušeností zákazníků přesnější a také bohatší na výběr produktů. Pokud cizí jazyk neovládáte, není nic jednoduššího, než využít internetový překladač. Uvidíte, že získáte přístup k mnohem zajímavějšímu zboží.

Kategorie

Nepatříte-li ani mezi kategorii zákazníků, která brouzdá po obchodě, ale ani nemáte přesnou představu o specifikaci zboží, vyzkoušejte prohlížení obchodu přes kategorie. Pokud si například chcete pořídit hodinky, ale nevíte jakého designu, vypíše vám Wish svou nabídku daného sortimentu. Stejně jako při ostatních druzích hledání, i zde je řazení řešeno automaticky a jako první jsou zobrazeny slevy a výhodné akce. Jako všude na e-shopu také zdechybí možnost filtrování a to nejen toho složitějšího jako je třídění dle barvy, ale i základního řazení podle ceny nebo data přidání.