Proč nakoupit na Wish

Nakupování na zahraničních – respektive mezinárodních – tržištích má mnoho kladů i záporů. Je na každém zda nakoupí v takovém obchodě či nikoliv. Je ovšem důležité dodržovat některé bezpečnostní pravidla a striktně se jich držet.

Pojďme společně zjistit, jaké výhody ve srovnání s konkurencí přináší a proč je zde pro zákazníky výhodné nakupovat na Wish.

Skvělá nabídka

Na wish.com najdete opravdu široký sortiment, ze kterého si vybere každý. Tolik zboží nekoupíte na žádném z českých e-shopů. Vše je navíc prakticky pro větší přehlednost tříděno do kategorií a detaily zboží jsou dobře zpracované – ihned po rozkliknutí položky uvidíte cenu produktu i dopravy, možný datum doručení a další případné detaily jako je výběr parametrů a recenze ostatních uživatelů. Také se vám zobrazí související a alternativní zboží, aby se vám nestalo, že zapomenete něco koupit či že si nepořídíte tu nejhezčí věc z celé široké nabídky.

Sleva až 108 Kč

Na každý Váš nákup můžete získat různé slevy. Slevy můžete získat třeba za každé přihlášení do Wish, za okomentování výrobků co jste nakoupili, či za okomentování prodejců. Tyto kredity pokud jich nasbíráte dost můžete potom proměnit až na 5%, 10% nebo až 15% slevu. Kredity za přihlášení lze získat z přihlášení do aplikace Wish nebo do stránkek 7 dnů po sobě jdoucích postupně. Další slevy lze získat když Vám Wish nabídne nějakou slevu. Většinou je to ale 5% či 10% maximálně z Vaší objednávky. Další slevu lze získat z emailingu, kdy Vám Wish pošle slevový kód. Pokud nakupujete poprvé nebo pokud jste za posledních 30 dnů nic nekoupili můžete využít na Vaší objednávku slevu až 108 Kč zadáním níže uvedeného slevového kódu v těle objednávky:

vwqrskw

Tuto slevu lze uplatnit pouze na Váš nákup po první registraci nebo na každý nákup i když jste už registrovaný v systému. Podmínka je, že za posledních 30 dnů jste na Wish neprovedli žádný nákup. Slevu lze využívat až do odvolání.

 

Vše v češtině

Hlavní a pro mnoho neangličtinářů zásadní výhodou Wish je jeho jazyk. V porovnání s konkurenčními internetovými tržišti je perfektně přeložený s plynulou, pochopitelnou a srozumitelnou češtinou – rozhodně se nejedná jen o přepis přes on-line překladač. V bezchybné češtině najdete prakticky téměř celý web – to znamená:

  • Ceny
  • Kategorie
  • Systémové prostředí

Též vyhledávání je možné provádět nejen v angličtině, ale také v češtině. Velkou výhodou, kterou konkurence obvykle nedisponuje, je spolehlivá zákaznická podpora v našem rodném jazyce, což je velká výhoda, pokud si nevíte s čímkoliv rady nebo nastane nějaká komplikace. U popisku sortimentu sice angličtinu najdete, ale obvykle se jedná o krátký a lehce přeložitelný text. Výběr parametrů (jako například barva nebo velikost) je pak zase prakticky v češtině.

Možnost reklamace

Na rozdíl od většiny zahraničních internetových tržišť, kde kolikrát vrácení zboží ani není možné, má Wish velice spolehlivý reklamační systém. Reklamaci je možné provést do 30 dní od doručení zásilky a to i v případě, že vám třeba jen nesedí velikost nebo jste si nákup rozmysleli. Tuto výhodu určitě stojí za to brát na zřetel.

Výhodná cena

Nespornou výhodou, proč lidé nakupují na wish.com, je právě nízká cena. V porovnání s eBay nebo Aliexpress je sice o něco vyšší a to zejména kvůli poštovnému, ale stále se ve srovnání s českými obchody vyplatí. Na rozdíl od konkurenčních tržišť zase poskytuje například výše zmíněnou záruku reklamace. Levné výrobky jsou dány nejen tím, že pocházejí obvykle z Číny, ale také výhodnějšími podmínkami na trhu, které zahraniční dodavatelé mají – například totiž nemusí plnit žádné evropské a české zákony, normy, směrnice a u menších a lacinějších položek mají úlevu od daní i cla. Také si ke zboží nepřičítají různé poplatky jako recyklační nebo obalové.